Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin – 15.10.2017

 

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora proponuje wiele nowych, wspaniałych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora staniesz się Profesjonalnym Animatorem znajdując zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, muzeach, bibliotekach i teatrach, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji imprez masowych i skromnych z udziałem najmłodszych.

Po ukończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w dwóch językach Certyfikatu zobacz fantastyczny Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na intrygującą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora to Zaufana Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Innowacyjne Kursy dla Animatorów Szczecin to efekt wyjątkowej pasji i wieloletniego doświadczenia w animacji. Zaproś do udziału w Szkoleniu Animatora Szczecin swoją rodzinę, zapisz się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.

Na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dziec Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotychczas niemające doświadczenia w animacji, jak i Wykwalifikowanych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin! Już teraz zarejestruj się na Kurs Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które odbędzie się 15.10.2017 w Szczecinie. Udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci gruntowne przygotowanie do pracy w profesji Animatora.
Czego nauczysz się na Kursie Animatora? Malowania twarzy, robienia gigantycznych baniek mydlanych, robienia wyjątkowych balonowych kształtów, skutecznych sposobów na gry i zabawy dla dzieci w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie.
Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin 15.10.2017

Zapisz się Zobaczmy się na Kursach Animatora w Szczecinie!