Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Profesjonalny Kurs Animatora Zielona Góra – 14.10.2017

 

 

Kurs Animatora Zielona Góra w Akademii Animatora to oferta przeznaczona dla Rodziców, którzy pragną nauczyć się, jak w sposób twórczy i atrakcyjny wypełnić czas swoim podopiecznym, dla Profesjonalnych Animatorów pragnących poszerzyć swoje umiejętności, a także dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę w animacji, niezależnie od wieku!

Po odbytym Szkoleniu Animatora spędź kreatywny weekend zwiedzając miasto. Zwiedź Winne Wzgórze i Palmiarnię lub wybierz się na całodniową wycieczkę szlakiem rezerwatów przyrody!

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Akademia Animatora to ceniona Marka tworzona przez Specjalistów z branży animacyjnej. Na Specjalistycznym Kursie Animatora Zielona Góra dowiesz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL, ozdabiać buźki i tworzyć fantastyczne balonowe kreacje. Dowiesz się, w jaki sposób dbać o sprzęt animacyjny, poznasz wyjątkowe animacje dla dzieci, a także dużo, dużo więcej!

Kurs Animatora Zielona Góra to sposobność do zawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich. Na Kursie Animatora Zielona Góra spotkasz fantastyczne osoby, które podzielają Twoją pasję. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra to nauka poprzez zabawę i praktykę! Nie ma czasu na rutynę!

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra w Akademii Animatora i zyskaj profesję, która będzie źródłem codziennej radości i wzruszeń. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zachęca do zapisania się na Profesjonalne Szkolenie Animatora Zielona Góra, który rozpocznie się 14.10.2017. Uczestnictwo w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra gwarantuje porcję rzetelnej wiedzy z branży animacyjnej, dzień pełen fantastycznej praktyki pod okiem Profesjonalnych Trenerów, wydany w dwóch językach certyfikat i wyjątkową atmosferę podczas Szkolenia Animatora.

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zapisz się na Kurs Animatora i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i niezwykłą radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zapisz się na Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Zapisz się na Kurs Animatora by Akademia Animatora w Zielonej Górze Spotkajmy się na szkoleniach organizowanych przez Akademię Animatora z Warszawy!