Kurs Animatora Warszawa 7.10.2017

Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa – 7.10.2017

 

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademia Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w dwóch językach, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz uczestnictwo w Kursie Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy! Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz fantazyjne balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz twórcze i efektywne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby pracujące w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie! Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i pasją podzielą się swoimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Akademia Animatora współtworzy wydarzenia dla zaufanych marek, organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 07.10.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, uzyskaj dwujęzyczny certyfikat i już dzisiaj rozpocznij pracę w przyszłościowym profesji!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Szkolenie AnimatorówAnimatora Zabaw Dziecięcych w Warszawie to doskonała inwestycja w Twój rozwój i w Swoją karierę! Dokonaj rezerwacji teraz!
Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora by Akademia AnimatoraKurs Animatora Warszawa 07.10.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)