Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

Profesjonalny Kurs Animatora Rumia 31.07.2016

 

kurs-animatora-rumia-31-07-2016

 

 

Wszyscy na pokład! Ostatniego dnia lipca z portu w Trójmieście odpływa statek do przygody!

Zapisz się na specjalną, wakacyjną edycję Kursu Animator Zabaw dla Dzieci Rumia w Akademii Animatora i zostań Profesjonalnym Animatorem. Na Kurs Animatora Rumia zapraszamy osoby pełne pasji i energii, niezależnie od tego, co pokazuje metryka. Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci jest przeznaczone dla osób, które już rozpoczęły swoją przygodę z animacją i planują założenie własnej działalności, dla wszystkich Rodziców, Dziadków i Opiekunów, którzy chcą poznać twórcze sposoby na zapewnienie dzieciom ciekawej, kreatywnej rozrywki, a także dla osób, które dopiero marzą o rozpoczęciu pracy w zawodzie Animatora.

Na wakacyjnym Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci zdobędziesz nową wiedzę i praktyczne umiejętności, które umożliwią Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora. Chcesz się dowiedzieć, jak powstają wielkie bańki mydlane? Chcesz nauczyć się profesjonalnie malować twarze oraz tworzyć fantastyczne balonowe kreacje, które zachwycą każdego malucha? Pragniesz poznać nowe, ciekawe sposoby na wyjątkowe, letnie animacje? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi TAK, zapisz się na Kurs Animatora Rumia!

Profesjonalni Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w branży animacyjnej wprowadzą Cię we wspaniały świat dziecięcej animacji! Po zakończeniu Szkolenia Animatora Zabaw dla Dzieci otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim – niezbity dowód zdobycia przez Ciebie nowych, praktycznych umiejętności.

A po Kursie Animatora wybierz się z nowo poznanymi osobami na zwiedzanie Trójmiasta. Możecie wspólnie wykonać ciekawą animację z udziałem najmłodszych. Przeznacz dodatkowy dzień na to, aby wyskoczyć do Sopotu i złapać promienie słońca na jednej z piaszczystych plaż, wybrać się na spacer urokliwymi gdańskimi uliczkami lub spróbować swoich sił na desce windsurfingowej w Gdyni!

Zapisz się na Kurs Animatora Rumia i otwórz się na nowe możliwości!

 

 

Kurs Animatora odbędzie się w Rumi w dniu 31 lipiec 2016.

Zapisz Się Teraz !

 

 

Kurs Animatora Rumia – Zapisz Się !

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora !