Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa – 30.07.2016

 

kurs-animatora-warszawa-30-07-2016

 

 

Wybierz wyjątkową, letnią edycję Kursu Animatora – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Akademii Animatora i zostań Profesjonalnym Animatorem dziecięcych zabaw w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach w Polsce i na świecie.

Kurs Animatora Warszawa to wspaniała okazja, aby zdobyć wymarzone, praktyczne umiejętności niezbędne w pracy każdego Animatora Zabaw dla Dzieci, a także okazja, aby spędzić fantastyczny weekend w stolicy i na nowo odkryć Warszawę!

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci pod okiem Profesjonalnych Trenerów nauczysz się wytwarzać bańki mydlane w rozmiarze XXL, poznasz atrakcyjne sposoby na wakacyjne animacje w domu i na świeżym powietrzu, samodzielnie wykonasz fantazyjne balonowe kreacje, na profesjonalnych fantomach nauczysz się, w jaki sposób malować twarze i wiele, wiele więcej!

Kurs Animatora Warszawa zakończy się rozdaniem dwujęzycznych certyfikatów, dzięki którym podejmiesz wakacyjną pracę jako Animator Zabaw dla Dzieci w wielu fantastycznych miejscach w kraju i za granicą. Akademia Animatora z Warszawy zaprasza do wzięcia udziału w Kursie Animatora osoby niemające jeszcze doświadczenia w branży animacyjnej oraz Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poznać wyjątkowe sposoby na wakacyjne animacje dla najmłodszych.

Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci!

 

 

Kurs Animatora odbędzie się w Warszawie w dniu 30 lipiec 2016.

Zapisz Się Teraz !

 

 

Kurs Animatora Warszawa – Zapisz Się !

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora !