Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016

Profesjonalny Kurs Animatora Gdańsk 31.07.2016

 

kurs-animatora-gdansk-31-07-2016

 

 

Rusza wyjątkowa, wakacyjna edycja Kursu Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk!

Szkolenie dla Animatorów, którego organizatorem jest Akademia Animatora odbędzie się w położonej niedaleko Rumi. Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów dziecięcych uśmiechów! Jeżeli jesteś Rodzicem i dbasz o kreatywny rozwój Twojego dziecka, pracujesz jako Animator i chcesz poznać twórcze sposoby na letnie animacje dla najmłodszych lub marzysz o rozpoczęciu pracy w branży animacyjnej, to Kurs Animator Zabaw dla Dzieci jest właśnie dla Ciebie! Umiejętności, które zdobędziesz na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk (Rumia) przydadzą Ci się nie tylko podczas pracy jako Animator, ale także podczas wykonywania codziennych, domowych czynności.

Zapisz się na Szkolenie Animatora Gdańsk (Rumia) i zdobądź profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora. Ucz się poprzez praktykę i zabawę! Na Kursie Animatora Gdańsk (Rumia) wykonasz wielkie bańki mydlane, które są podstawą wielu plenerowych animacji, stworzysz fantastyczne balonowe kreacje, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy i poznasz wiele ciekawych, letnich animacji dla dzieci w różnym wieku. Po zakończeniu Kursu Animatora odbierz certyfikat w języku polskim i angielskim i zobacz, jak wspaniale rozwinie się Twoja kariera.

Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) to dla osób spoza Trójmiasta wspaniała okazja, żeby spędzić weekend na piaszczystej plaży w Gdyni Orłowie, pospacerować po słynnym sopockim „Monciaku”, zwiedzić przepiękną gdańską Starówkę lub odwiedzić Ogród Zoologiczny w dzielnicy Gdańska – Oliwie. Powiedz trzy razy TAK Trójmiastu!

Kurs Animatora Gdańsk (Rumia) zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci. Już dzisiaj zapisz się na Innowacyjne Szkolenie dla Animatorów i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

 

 

Kurs Animatora odbędzie się w Gdańsku (Rumi) w dniu 31 lipiec 2016.

Zapisz Się Teraz !

 

 

Kurs Animatora Gdańsk – Zapisz Się !

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora !