Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016

Profesjonalny Kurs Animatora Gdynia 31.07.2016

 

kurs-animatora-gdynia-31-07-2016

 

 

W ostatni weekend lipca w Trójmieście zapanuje szał letnich animacji!

Zapisz się na wakacyjną edycję Kursu Animator Zabaw dla Dzieci Gdynia, który odbędzie się w pobliskiej Rumi i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora!

Kurs Animatora Gdynia (Rumia) to świetna okazja dla wszystkich osób, którym marzy się praca w atrakcyjnych turystycznie miejscach w Polsce i za granicą. Po zakończeniu Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci Gdynia (Rumia) i otrzymaniu certyfikatu możesz rozpocząć pracę w wielu fantastycznych miejscach w kraju i w Europie. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdynia (Rumia) zapraszamy również Rodziców, Opiekunów, Animatorów i Pracowników firm animacyjnych. Praktyczne umiejętności, które zdobędziesz na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci pozwolą Ci rozpocząć pracę w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci.

Profesjonalni Trenerzy pracujący dla Akademii Animatora podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Na Szkoleniu Animatora nauczysz się, jak ze specjalnych balonów do modelowania wyczarować fantastyczne przedmioty i zwierzątka, jak zorganizować pokaz magicznych baniek XXL, za którymi szaleją najmłodsi, a także, jak profesjonalnie ozdabiać dziecięce twarze. Wprawę w malowaniu buziek zdobędziesz na specjalnych fantomach – bez obaw, nie będziesz malować po twarzy kolegi lub koleżanki z Kursu!

Po zakończeniu Szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci i odebraniu dwujęzycznego certyfikatu zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapisz się na Kurs Animatora Gdynia (Rumia) wraz z grupą przyjaciół i wspólnie wybierzcie się na weekendowe zwiedzanie Trójmiasta. Spacer wzdłuż gdańskiej Motławy lub gdyńskich klifów, wycieczka na Wyspę Sobieszewską, a może wieczorna wizyta na sopockiej plaży i kąpiel w morzu w blasku zachodzącego słońca?

Zapisz się na Kurs Animatora Gdynia (Rumia) i zainspiruj się do działania! Zostań Profesjonalnym Animatorem Zabaw dla Dzieci i rozpocznij pracę w wymarzonym zawodzie.

 

 

Kurs Animatora odbędzie się w Gdyni (Rumi) w dniu 31 lipiec 2016.

Zapisz Się Teraz !

 

 

Kurs Animatora Gdynia – Zapisz Się !

 

 

Zobacz FILM – Kurs Animatora !