Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

 

 

Zarejestruj się na Kurs – Animator Zabaw dla Dzieci w Poznaniu przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka doceniana wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Poznań zyskasz solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora. Nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób ozdabiać buźki, samodzielnie wykonasz wielkie bańki mydlane, bez których nie może się udać żadna impreza, poznasz nowe, atrakcyjne inspiracje na gry i zabawy dla podopiecznych w różnym wieku, zrobisz wspaniałe balonowe kreacje i dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Poznań

 

Akademia Animatora przeprowadza Specjalistyczne Kursy dla Animatorów w centrach szkoleniowych w całej Polsce. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Poznaniu, które odbędzie się 28.10.2017 zapewni Ci pełne przygotowanie do pracy w profesji Profesjonalnego Animatora. Kurs Animatora Poznań to również doskonała okazja, aby w ciekawy sposób spędzić weekend.
Po ukończonym Szkoleniu Animatora zobacz poznański Stary Rynek, odwiedź imponujący Zamek Cesarski, spędź aktywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub wykorzystaj następny dzień na wypad do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

 

Kurs Animatora Poznań

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy to oferta skierowana do wszystkich osób pracujących w branży animacyjnej, Opiekunów, Rodziców i Dziadków. Zapisz się na Kurs Animatora w Poznaniu, na którym, pod okiem Profesjonalnych Trenerów, uzyskasz nowe, wspaniałe umiejętności, poznasz wspaniałych ludzi, którzy mają takie same pasje i zdobędziesz Certyfikat w dwóch językach, który otworzy przed Tobą drzwi do świata animacji dla dzieci.

 

Kurs Animatora Poznań

 

Zapisz się na Kurs Animatora w Poznaniu, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.
Akademię Animatora współtworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów w Poznaniu 28.10.2017

Zarezerwuj miejsce – Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

Zobaczmy się koniecznie na Szkoleniu Animatora w Poznaniu!

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora