Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017

Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa – 19.11.2017

 

 

Kurs Animatora Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą zyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.
Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z „Małą Turystyką”! Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zarejestruj się na Kurs Animator Warszawa i zyskaj zawód, który ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 19.11.2017.
Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dziś zacznij pracę w wymarzonym profesji!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twoją przyszłość! Dokonaj zapisu już dziś!

Ucz się od Praktyków branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Zobaczmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 19.11.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa – Dołączysz do nas? Zapraszamy!:-)

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!
Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i skuteczne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia!

Rozwiń skrzydła pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.