Kurs Animatora Wrocław 22.10.2017

Kurs Animatora Wrocław 22.10.2017

 

 

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Wrocław przeprowadzanym przez Akademię Animatora otrzymasz przydatne umiejętności niezbędne w pracy Profesjonalnego Animatora. Nauczysz się, jak tworzyć zachwycające balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania buziek, samemu wytworzysz ogromne bańki mydlane, dowiesz się, jak w efektywny sposób przeprowadzać animacje dla najmłodszych uczestników zabawy, oraz poznasz dużo ciekawych osób, które mają takie same pomysły, zamierzenia i nadzieje.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Dwujęzyczny certyfikat, który otrzymasz po zakończeniu Kursu Animatora – Animatora Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu w Akademii Animatora pozwoli Ci podjęcie pracy w placówkach edukacyjnych, instytucjach kulturalnych i punktach usługowych. A może zostanie motywacją do rozpoczęcia własnej działalności?

Zapisz się na Kurs Animatora Wrocław, które rozpocznie się 22.10.2017 i zostań Specjalistą od dziecięcych animacji. Wyznacz kolejny dzień we Wrocławiu na spacer po urokliwym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i odwiedź wrocławską Halę Stulecia.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Zarejestruj się na Profesjonalne Szkolenie Animatora by Akademia Animatora, dzięki któremu dołączysz do prestiżowego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!
Na Kurs dla Animatorów Wrocław zapraszamy wszystkie osoby, których pasja to animacja! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzy imprezy dla zaufanych, organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży animacyjnej.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Stań się Profesjonalnym Animatorem!

Zapisz się na Szkolenie Animatora i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora we Wrocławiu 22.10.2017 – Zapisz się TERAZ!

Zobaczmy się na Kursie Animatora we Wrocławiu!

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora