Kurs Animatora Wrocław 25.03.2017

Kurs Animatora Wrocław 25.03.2017

 

 

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Wrocław organizowanym przez Akademię Animatora uzyskasz dające się wykorzystać w praktyce umiejętności niezbędne w pracy Profesjonalnego Animatora.

Nauczysz się, jak wytwarzać fantastyczne balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, samodzielnie wytworzysz gigantyczne bańki mydlane, nauczysz się, jak w profesjonalny sposób organizować gry i zabawy dla najmłodszych uczestników zabawy, oraz spotkasz wiele ciekawych osób, które mają takie same plany, ambicje i marzenia.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Wydany w dwóch językach certyfikat, który zyskasz po zakończeniu Kursu Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław w Akademii Animatora umożliwi Ci rozpoczęcie pracy w żłobkach, przedszkolach, muzeach, teatrach, bibliotekach i salach zabaw. A może stanie się bodźcem do założenia własnej firmy animacyjnej?

Zapisz się na Szkolenie Animatora Wrocław, które odbędzie się 25.03.2017 i zostań Specjalistą od dziecięcych animacji.

Przeznacz kolejny dzień w mieście na przejście po magicznym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i zwiedź wrocławską Halę Stulecia.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora w Akademii Animatora, dzięki któremu dołączysz do elitarnego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!

Na Szkolenie dla Animatorów Wrocław zapraszamy wszystkie osoby, których pasja to animacja!

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy tworzy wydarzenia dla wielu polskich i europejskich marek, organizuje Specjalistyczne Kursy dla Animatorów bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży animacyjnej.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Stań się Profesjonalnym Animatorem!

Zapisz się na Szkolenie Animatora i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i nieposkromioną radością.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Wrocław 25.03.2017

Zapisz się !

Zobaczmy się na szkoleniu!

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora