Kurs Animatora Wrocław 01.10.2016

Zapraszamy na Profesjonalny Kurs Animatora Wrocław.

 

kurs-animatora-wroclaw-01-10-2016

 

 

Wybierz Kurs Animatora WrocławKurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Akademii Animatora i zostań Profesjonalnym Animatorem dziecięcych zabaw w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach w Polsce i na świecie.

Kurs Animatora Wrocław to wspaniała okazja, aby zdobyć wymarzone, praktyczne umiejętności niezbędne w pracy każdego Animatora Zabaw dla Dzieci, a także okazja, aby spędzić fantastyczny weekend w stolicy i na nowo odkryć Warszawę!

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci pod okiem Profesjonalnych Trenerów nauczysz się wytwarzać bańki mydlane w rozmiarze XXL, poznasz atrakcyjne sposoby na wakacyjne animacje w domu i na świeżym powietrzu, samodzielnie wykonasz fantazyjne balonowe kreacje, na profesjonalnych fantomach nauczysz się, w jaki sposób malować twarze i wiele, wiele więcej!

Kurs Animatora Wrocław zakończy się rozdaniem dwujęzycznych certyfikatów, dzięki którym podejmiesz wakacyjną pracę jako Animator Zabaw dla Dzieci w wielu fantastycznych miejscach w kraju i za granicą. Akademia Animatora z Warszawy zaprasza do wzięcia udziału w Kursie Animatora osoby niemające jeszcze doświadczenia w branży animacyjnej oraz Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poznać wyjątkowe sposoby na wakacyjne animacje dla najmłodszych.

Zapisz się na Kurs Animatora Wrocław i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci!

 

 

Kurs Animatora odbędzie się we Wrocławiu w dniu 01 październik 2016.

Zapisz Się Teraz !

 

 

Kurs Animatora Wrocław – Zapisz Się !