Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018

Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin – 09.06.2018

 

Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin organizowany przez Akademię Animatora proponuje wiele nowych, wyjątkowych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora zostaniesz Profesjonalnym Animatorem znajdując zatrudnienie w placówkach edukacyjnych, instytucjach kulturalnych, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji imprez masowych i kameralnych z udziałem najmłodszych.
Po odbytym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu dwujęzycznego Certyfikatu zwiedź imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora zaprasza na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już teraz zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które rozpocznie się 09.06.2018 w Szczecinie. Udział w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Tobie profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora?
Malowania buziek, robienia gigantycznych baniek mydlanych, tworzenia fantazyjnych balonowych kreacji, skutecznych sposobów na animacje dla dzieci w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora to obdarzana Zaufaniem Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Innowacyjne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wyjątkowej pasji i długoletniego doświadczenia w animacji. Namów do uczestnictwa w Kursie Animatora Szczecin najbliższych, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.

Na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dziec Szczecin 09.06.2018 zapraszamy zarówno osoby dotychczas niemające doświadczenia w animacji, jak i Doświadczonych Animatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i poznać nowych, ciekawych ludzi.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Szczecin 09.06.2018 by Akademia Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018 – Zarejestruj się !

Spotkajmy się na Kursie Animatora w Szczecinie!

 

 

 

Zobacz również:

Kurs Animatora Warszawa

Sklep Weselny

Party Shop

Hurtownia Animatora


Zapraszamy również do Hurtowni AnimatoraHurtowniaAnimatora.pl po Płyn do Baniek !

Warto również sprawdzić kategorię – Bańki Mydlane i zaopatrzyć we wszystkie akcesoria potrzebne do organizacji Magicznej Bańkowej Zabawy.

Płyn do BaniekSklep QJoy.pl