Kurs Animatora Katowice 23.10.2016

Zapraszamy na Profesjonalny Kurs Animatora Katowice.

 

kurs-animatora-katowice-23-10-2016

 

 

Wybierz Kurs Animatora KatowiceKurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Akademii Animatora i zostań Profesjonalnym Animatorem dziecięcych zabaw w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach w Polsce i na świecie.

Kurs Animatora Katowice to wspaniała okazja, aby zdobyć wymarzone, praktyczne umiejętności niezbędne w pracy każdego Animatora Zabaw dla Dzieci !

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci pod okiem Profesjonalnych Trenerów nauczysz się wytwarzać bańki mydlane w rozmiarze XXL, poznasz atrakcyjne sposoby na wakacyjne animacje w domu i na świeżym powietrzu, samodzielnie wykonasz fantazyjne balonowe kreacje, na profesjonalnych fantomach nauczysz się, w jaki sposób malować twarze i wiele, wiele więcej!

Kurs Animatora Katowice zakończy się rozdaniem dwujęzycznych certyfikatów, dzięki którym podejmiesz wakacyjną pracę jako Animator Zabaw dla Dzieci w wielu fantastycznych miejscach w kraju i za granicą. Akademia Animatora z Warszawy zaprasza do wzięcia udziału w Kursie Animatora osoby niemające jeszcze doświadczenia w branży animacyjnej oraz Profesjonalnych Animatorów, którzy chcą poznać wyjątkowe sposoby na wakacyjne animacje dla najmłodszych.

Zapisz się na Kurs Animatora Katowice i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci!

 

 

Kurs Animatora odbędzie się w Katowicach w dniu 23 październik 2016.

Zapisz Się Teraz !

 

Kurs Animatora Katowice – Zapisz Się !